INSCHRIJVINGEN SCOUTSJAAR 2019-2020

Beste ouders

Hieronder kunnen jullie de exacte data terugvinden voor de start van de inschrijvingen voor volgend jaar. Schrijf dit in jullie agenda zodat jullie zoon/dochter zeker is van een plekje. De plaatsen zijn beperkt, dus snel wezen is de boodschap!

Zoals gewoonlijk is er een voorrangsperiode voorzien voor de broers en/of zusjes van onze leden van de scouts. Inschrijven gebeurt steeds via de site onder de rubriek 'lid worden' en wordt vanaf de onderstaande data opengesteld.

De reeds ingeschreven leden hoeven echter niets te doen en gaan automatisch over naar het volgende jaar. 
Indien er een lid zou stoppen, gelieve dit te laten weten en een mailtje te sturen naar groepsleiding28@scoutsedegem.be.

We hopen jullie allen te verwelkomen! 
Groepsleiding 28e

  • BROES EN/OF ZUSJES VAN ONZE LEDEN: woensdag 15 mei 2019
  • NIEUWE LEDEN: zaterdag 1 juni 2019